در دوران کرونا ویروس با امنیت خاطر خرید کنید

در دوران کرونا ویروس با امنیت خاطر خرید کنید

در دورانی که تمام جهان با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و همه ما نگران ابتلا به این ویروس هستیم، خریدهای روزمره هم می‌توانند مشغله‌ ذهنی قابل توجهی برایمان داشته باشند. در این شرایط، این امکان که بتوانیم خریدهایمان را به صورت اینترنتی و در منزل انجام دهیم، از هر لحاظ به ما کمک بزرگی می‌کند.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام به روز رسان، بازار به روز رسان یک فروشگاه اینترنتی با محصولات تازه و به روز است که خریدهای شما را با ارسال رایگان و با مناسب‌ترین قیمت به دست شما می‌رساند و این اطمینان را به شما می‌دهد که تمام محصولات در به روز ترین تاریخ تولید بوده و در دمای مناسبی حمل می‌شوند تا از بابت سالم رسیدن آن‌ها نیز اطمینان خاطر داشته باشید.

در راستای کنترل کرونا و پیشگیری از آن، همه ما باید تا حد امکان از خروج غیر ضروری از منزل خودداری کنیم و حتی برای خریدهای روزمره هم از منزل خارج نشویم. آن هم در شرایطی که بسترهایی اینترنتی مانند بازار آنلاین به روز رسان وجود دارند تا کار ما را ساده کنند.

شما در هر زمان که نیاز به خرید مواد غذایی و گل و گیاه داشته باشید، می‌توانید وارد سایت یا اپلیکیشن به روز رسان شوید، ثبت نام کنید و سپس هر نوع محصولی که نیاز دارید به راحتی و تنها با چند کلیک خریداری کرده و نیاز به خروج از منزل و حضور در مکان­های عمومی نیز نداشته باشید. این کار می‌تواند یکی از راهکارهای موثر در پیشگیری و در امان ماندن از کرونا ویروس باشد.

خرید ایمن در دوران اپیدمی بیماری کرونا، از نکات مهمی است که به روز رسان مد نظر قرار داده تا بتواند به نوبه خود، به گذر از این بحران کمک کرده باشد.

تمامی محصولات به روز رسان، تازه و به صورت مستقیم از تامین‌­کنندگان تهیه می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود علاوه بر اطمینان از تازه بودن محصولات، خیالتان از صرفه­‌جویی در هزینه­‌هایتان نیز راحت شود.

محصولات به روز رسان، عمدتا دارای تخفیف‌ بوده و بنابراین شما همواره مبلغ قابل توجهی تخفیف را بر روی هزینه کل فاکتور خرید خود دریافت خواهد کرد.

علاوه بر به صرفه بودن، بازار آنلاین به روز رسان با رعایت کامل زنجیره سرد (cold chain) و دارا بودن ناوگان مجهز به سردخانه، سفارش‌ها را با بهترین کیفیت و به صورت تازه به دست مشتریان می‌رساند و از فاسد شدن محصولات در طول مسیر جلوگیری کرده و همچنین برای سهولت بیشتر (در صورت تقاضای مشتری) محصولات را درب واحد تحویل می‌دهد.

در حال حاضر به روز رسان در شهر بزرگ تهران و مناطق پردیس، بومهن و رودهن ارسال داشته و در آینده‌ای نزدیک مناطق بیشتری را تحت پوشش خدمات خود قرار خواهد داد.

در نهایت و با تمام ویژگی‌هایی که از به روز رسان شناختیم، می‌توانیم با اعتماد و اطمینان کامل تامین مواد غذایی مورد نیازمان را به این فروشگاه اینترنتی بسپاریم و با ماندن حداکثری در منزل به جلوگیری از شیوع کرونا ویروس کمک کنیم و همچنین خریدهایمان را تازه، سالم، به قیمت مناسب و درب منزل تحویل بگیریم و حتی با استفاده از پرداخت آنلاین از جا به جا شدن پول نقد نیز جلوگیری کنیم.